register / top 100






register / top 100

noty / taby / akordy
schémy / teória

škola hry / spevníky




koncerty - festivaly

nápady na zlepšenie




Hudobné novinky
Najpredávanejšie CD
Najpredávanejšie DVD
Podľa žánru:
ROCK - POP - METAL - JAZZ
- KLASIKA - COUNTRY

spevníky / škola hry



Koncerty
fotky - diskusia -
odkazy - download
Koncerty:
Koncerty:
Pridať koncert (ak chýba)
25.9.
Thoola - Praha

Michal David - Rumburk

26.9.
Zrní - Jablonec nad Nisou

Michal David - Kravaře

Žamboši - Bílovec

27.9.
No Name - Děčín

Žamboši - Nový Jičín

No Brake - Stará Ľubovňa

29.9.
Richard Müller - Trenčín

Lucie Bílá - Jablonec nad Nisou

30.9.
No Brake - Košice

Lucie Bílá - Děčín

2.10.
Zrní - Olomouc

Richard Müller - Piešťany

Vladimír Mišík - Bratislava

3.10.
Zrní - Vsetin

Slobodná Európa - Nove Mesto nad Vahom

4.10.
Zrní - Kromeriz

Slobodná Európa - Zilina

Richard Müller - Žilina

No Name - Valtice

Richard Müller - Žilina

Michal David - Louny

5.10.
Richard Müller - Martin

Richard Müller - Martin

Peter Nagy - Hranice

6.10.
Richard Müller - Ružomberok

7.10.
No Name - Tábor

8.10.
Mandrage - Litomerice

No Name - České Budějovice

Richard Müller - Zvolen

9.10.
Richard Müller - Liptovský Mikuláš

No Name - Příbram

Peter Nagy - Nové Mesto nad Váhom

10.10.
Tomáš Klus - Havlickuv Brod

Thoola - Praha

Zrní - Celakovice

Slobodná Európa - Hnusta

Fuera Fondo - Ruzomberok

Peter Nagy - Vráble

11.10.
Zrní - Chomutov

Mandrage - Susice

Fuera Fondo - Martin

Tomáš Klus - Chrudim

Slobodná Európa - Poprad

Richard Müller - Prešov

Richard Müller - Prešov

Žamboši - Bojkovice

Miro Žbirka - Štrbské Pleso

12.10.
Richard Müller - Košice

13.10.
Richard Müller - Košice

14.10.
Tomáš Klus - Brno

No Name - Tachov

15.10.
Fuera Fondo - Nitra

Vašo Patejdl - Prievidza

No Name - Nový Bor

Lucie Bílá - Praha

Richard Müller - Humenné

16.10.
No Name - Kutná Hora

Richard Müller - Michalovce

Karel Gott - Karlovy Vary

17.10.
Zrní - Cheb

Fuera Fondo - Nove Mesto nad Vahom

Mandrage - Breclav

Slobodná Európa - Nitra

Richard Müller - Lučenec

Lucie Bílá - Pardubice

No Name - Třinec

Elán - Brno

18.10.
Slobodná Európa - Liptovsky Mikulas

Fuera Fondo - Trnava

Mandrage - Vamberk

Michal David - Třinec

19.10.
Lucie Bílá - Ostrava

21.10.
Tomáš Klus - Liberec

Richard Müller - Bratislava

Lucie Bílá - Košice

22.10.
Tomáš Klus - Most

No Name - Ústí nad Orlicí

Elán - Praha

23.10.
No Name - Náchod

Lucie Bílá - Bratislava

Richard Müller - Nitra

24.10.
Slobodná Európa - Partizanske

Mandrage - Cheb

Fuera Fondo - Zlin

Zrní - Kraliky

Tomáš Klus - Decin

Richard Müller - Nitra

Elán - Ostrava

25.10.
Zrní - Sonov u Broumova

Fuera Fondo - Brezno

Mandrage - Kladno

Tomáš Klus - Usti nad Labem

Richard Müller - Prievidza

Miro Žbirka - Londýn

26.10.
Richard Müller - Banská Bystrica

Richard Müller - Banská Bystrica

Michal David - Bratislava

27.10.
Zrní - Hradec Kralove

Karel Gott - Žilina

28.10.
Zrní - Litomysl

Elán - Bratislava

29.10.
Zrní - Bratislava

Karel Gott - Bratislava

No Name - Olomouc

Richard Müller - Trnava

30.10.
Zrní - Zilina

Tomáš Klus - Praha

Elán - Košice

Richard Müller - Brno

31.10.
Slobodná Európa - Bratislava

Zrní - Kosice

Mandrage - Ceska Lipa

Karel Gott - Brezno

1.11.
Mandrage - Trutnov

Zrní - Presov

Tomáš Klus - Mlada Boleslav

Richard Müller - Praha

Žamboši - Jablonec nad Nisou

No Name - Jablonec nad Nisou

2.11.
Richard Müller - Plzeň

3.11.
WAYNE HUSSEY - Bratislava

Richard Müller - Kladno

4.11.
Richard Müller - Děčín

6.11.
Kristina - Pardubice

Peter Nagy - Praha

Richard Müller - Ústí nad Labem

7.11.
Kristina - Ceska Lipa

Richard Müller - Jablonec nad Nisou

8.11.
Zrní - Praha

Richard Müller - České Budějovice

10.11.
Miro Žbirka - Teplice

Richard Müller - Olomouc

11.11.
Tomáš Klus - Ostrava

Richard Müller - Frýdek Místek

Peter Nagy - Košice

12.11.
Zrní - Znojmo

Richard Müller - Kunovice

Miro Žbirka - Plzeň

Karel Gott - Brno

13.11.
Kristina - Presov

Peter Nagy - Bratislava

Miro Žbirka - České Budějovice

14.11.
Mandrage - Horovice

Tomáš Klus - Jindrichuv Hradec

Karel Gott - České Budějovice

Richard Müller - Tatranská Lomnica

15.11.
Mandrage - Tabor

No Name - Praha

Michal David - Zaječí

17.11.
Miro Žbirka - Brno

18.11.
Tomáš Klus - Levice

Miro Žbirka - Zlín

19.11.
Tomáš Klus - Ziar nad Hronom

Lucie Bílá - Kutná Hora

Karel Gott - Plzeň

20.11.
Zrní - Plzen

Kristina - Znojmo

Miro Žbirka - Prostějov

21.11.
Kristina - Olomouc

Zrní - Pribram

Mandrage - Kolin

Tomáš Klus - Martin

Daniel Landa - Bratislava

Miro Žbirka - Ostrava

22.11.
Mandrage - Frydek

Zrní - Ceske Budejovice

Tomáš Klus - Partizanske

Karel Gott - Pardubice

23.11.
Daniel Landa - Ostrava

Miro Žbirka - Pardubice

Richard Müller - Trnava

24.11.
Tomáš Klus - Nove Mesto nad Vahom

Lucie Bílá - Tvrdošín

Richard Müller - Hlohovec

Karel Gott - Třinec

25.11.
Daniel Landa - Pardubice

Lucie Bílá - Jelšava

Richard Müller - Piešťany

Miro Žbirka - Praha

26.11.
Lucie Bílá - Vranov nad Topľou

Miro Žbirka - Praha

27.11.
Daniel Landa - Brno

Kristina - Praha

Lucie Bílá - Poprad

Karel Gott - Liberec

28.11.
Tomáš Klus - Manchester

29.11.
Tomáš Klus - Londyn

Daniel Landa - Praha

1.12.
Miro Žbirka - Trnava

2.12.
Michal David - Žilina

3.12.
Kristina - Zilina

Michal David - Košice

Miro Žbirka - Bratislava

4.12.
Kristina - Bratislava

Miro Žbirka - Bratislava

6.12.
Karel Gott - Praha

Miro Žbirka - Lučenec

7.12.
Miro Žbirka - Nitra

8.12.
Karel Gott - Praha

Lucie Bílá - Trenčín

Michal David - Trutnov

9.12.
Zrní - Brno

Lucie Bílá - Trnava

Miro Žbirka - Žiar nad Hronom

10.12.
Zrní - Ostrava

Kristina - Brezno

Lucie Bílá - Galanta

Miro Žbirka - Prešov

11.12.
Kristina - Zlin

Zrní - Hranice na Morave

No Name - Ostrava

12.12.
Zrní - Chrudim

13.12.
Zrní - Havlickuv Brod

Kristina - Krnov

Miro Žbirka - Liptovský Mikuláš

No Name - Karlovy Vary

15.12.
No Name - Zlín

16.12.
No Name - Trenčín

17.12.
Zrní - Usti nad Labem

Lucie Bílá - Brno

No Name - Bratislava

18.12.
Michal David - Bratislava

19.12.
Kristina - Vranov nad Toplou

21.12.
No Name - Košice

31.1.
Michal David - Velké Meziříčí

30.4.
Miro Žbirka - Ostrava

LINKY:
LINKY:

 >> Pridať nový odkaz na stránku.


DISKUSIA:
DISKUSIA:

 
WAYNE HUSSEY:
Frontman The Mission naživo v Bratislave - Wayne Hussey sa v rámci turné „Songs Of Candlelight and Razorblades“, s viac ako päťdesia... - M. Hollý


Fragile:
Fragile bude predskokanom 10-násobných držiteľov ocenenia Grammy - Bude to spojenie najlepšej slovenskej a najlepšej svetovej a cappella skupiny! Populárnej... - ACCESS Production


Gladiator:
GLADIATOR chystajú Trinásť tour s úplne novým CD! - Skupina GLADIATOR v týchto dňoch usilovne pracuje v štúdiu na nahrávaní úplne novučičkého ... - Agentúra DUNA


Ondřej Brzobohatý:
Ondřej Brzobohatý vyrazí v říjnu na podzimní Identity Tour - Identity Ondřeje Brzobohatého stále na předních příčkách hitparád a na podzim navíc v kon... - Zdeňka Selingerová


Tomáš Klus:
Tomáš Klus / Sportovní hala Chrudim / 11.10.2014 - Po lǒském úspěšném koncertu skupin Tři sestry & Wohnout se chrudimská sportovní hala... - DC Promo Agency s.r.o


Slobodná Európa:
Slobodná Európa vyráža na turné „ŠTVORKA“! - Legendárna skupina Slobodná Európa vyráža na slovenské turné. Predstaví na ňom totiž svo... - Agentúra DUNA


Peter Nagy:
Peter Nagy s Indigo už v októbri vo Vrábľoch - Spevák Peter Nagy príde do mesta Vráble už 10. októbra 2014, aby odohral svoj fantastický... - Bc. Marek Muzika


Fuera Fondo:
Fuera Fondo oslávi 8. narodeniny klubovým turné - Skupina Fuera Fondo už osem rokov zabáva publikum svojim živelným hudobným štýlom! Pri pr... - Boris Majerník


Uli Jon Roth:
Uli Jon Roth už zajtra v BA - Múzeum obchodu prináša v rámci ojedinelého projektu „Rock v múzeu“, v utorok 16.9. do ... - Milan Gróf


Jethro Tull:
Foto: Jethro Tull v Nitre - PKO (22.8.) - V piatok večer, 22.8.2014 výstúpila britská kapela Jethro Tull pod vedením lídra Iana And... - Milan Gróf


home | interpreti | register piesní | cd & dvd shop | pripomienky/nápady | kontakt | ochrana údajov | inzercia
Copyright © Pavol Bacigál, 2000-2013. Všetky práva vyhradené.
TOPlist