SuperMusic.sk

Tina

HIPHOP | 🌍 SK
🎵 72 piesní
👁️ 1 168 406 zobrazení
84 fanúšikov
📤 Zdieľať

💬 Diskusia o interpretovi Tina

Pridajte svoj príspevok do diskusie

Môžete použiť emotikony: :) :D :( ;) :p <3 a ďalšie

Príspevkov celkom: 143 (Strana 3)

Ahojky, Tina sem někdy zavítá ? Tak to bych jí chtěla taky moc pozdravit, mám tě strašně ráda, máš nádhernej hlas, jsi krásná holka a strašně ti fandim a těšim se na další koncert v Praze,doufám že brzo.Nedávno jsem s přítelem byli na koncertě MethodmanaRedmana v Praze kousek od Tebe, asi si nebudeš pamatovat 😊), jak se ti koncert líbil ? zatim gábina
nema dakto pesničku What´s Your Price ? ak tak iwana1810@centrum.sk
caute.neviete nahodou s ktorym raperom chodila tina?
prosim vas mohli byste sehnat fotku manazerky tiny moc to potrebuji dekuji moc
manazerka sa vola Andy -Andrea Praznovska.preco?je to RYTMUSOVA frajerka by the way.
Ahoooj!neviete ako sa vola baba ktora robi manazerku Tine?celym menom ze aj s priezviskom prosiiiiiim diki.
nemate dakto pesnicku velky sen mora v podani tiny? pls surne potrebujem
Tina je proste super .nevie dakto de bude mat najbližší koncert? Ak sem dakedy zavítaš tina .ahoj si super cem s tebou spievať
awoj tina si super tvoje pesnicky pocuvam stale dookola vem uz aj secky texty xixi. a tvoj jedinecny hlas je tak isto super a nevem ci si ma pamatas ja som ta co ked si bola v maxe stale pytala podpis bo som sa ponahlala ale nakonec si sa so mnou aj odfotila aj porozpravala asi si nebudes pametat ale to newa hlavne ze som ta videla to je super
ahoj tina a kedy budes mat zase koncert v nitre? dufam ze coskoro
awoj tina si super tvoje pesnicky pocuvam stale dookola vem uz aj secky texty xixi. a tvoj jedinecny hlas je tak isto super a nevem ci si ma pamatas ja som ta co ked si bola v maxe stale pytala podpis bo som sa ponahlala ale nakonec si sa so mnou aj odfotila aj porozpravala asi si nebudes pametat ale to newa hlavne ze som ta videla to je super
ahoj tina a kedy budes mat zase koncert v nitre? dufam ze coskoro
Prosím, kde najdu text písně Shiver? Děkuji předem za radu!
ahoj tina mas hrozne super pesnicky
asi tak.
ahoj tinus pocuj kde kupujes tie super handry? fakt take daco nemozem na sk zohnat.kupujes to niekde v zahranici ci co?to nemoze byt sk moda.
tak dakujem ti verca za povzbudenie a dufam ze sa ti v pezinku pacilo
je uplne dobre 6.10 mala u nas v pezinku koncert bolo to super drazala som sa jeeej aj som sa s nopu rozpravala ona neni jak niektory ze su pysny ona neni taka 😊
caffffff tinus je supeeer , neviete kde sa da zohnat to zelene tricko co je vo fotkaaach ? dikk
Tinu som stretla na rudavskom festivale a musim povedať,že je skvelá.Poslala som sekuriťáka po autogram a on ju priviedol celú!Bola velmi pekná,milá,ochotná a bezprostredná.Dokonca ma sama od seba vypusinkovala a dala mi aj iečo na pamiatku!=)A hlavne krásne spievala.
juj newjem ci si ma pametas ale stretli sme sa w Ibize w KE a w PO na tom turnaji co som sa stebou fotila. juj ccem ti powedat. juj si najlepsia spewacka aku poznam faaaaakty. welmi pekne spiewaaaaaaaas ale moc moc . bez twojix pesniciek newydzriiim. juj uz by si mohla mat nejaky koncert w PO alebo thu njekde .na wyxode. potesila by si ma . a urcite njelen mnaaa. cmukk.o))
Tu si ho môžte stiahnuť v Tininom prevedení. 😊
http://www.zshare.net/audio/268405596843f7/