SuperMusic.sk

Miriam Klimentová

🌍 SK
🎵 1 piesní
👁️ 10 855 zobrazení
3 fanúšikov
📤 Zdieľať

💬 Diskusia o interpretovi Miriam Klimentová

Pridajte svoj príspevok do diskusie

Môžete použiť emotikony: :) :D :( ;) :p <3 a ďalšie

Príspevkov celkom: 60

Pred časom som sa dozvedela, že Mirka už nieje medzi nami nemôžem sa z toho spamätať ,nadherný anjelský hlas mimoriadný človek,pán Boh si ju povolal k sebe nechcel aby sa tu trápilá.odpočivaj v pokoji. Karma je zdarma
Na včerejším Senzi jsem se dověděla o úmrtí této krásné mladé ženy a zpěvačky. Dokonce jsem celý pořad viděla až do konce.My ČR nevíme skoro nic o SR, ale jen o Americe.Omlouvám se za tu ironii, ale co je vedle málo. Je mi to líto.Mirku jsem měla moc ráda.Budiž ji země lehká-Byla jste jako Anděl.
Na včerejším Senzi jsem se dověděla o úmrtí této krásné mladé ženy a zpěvačky. Dokonce jsem celý pořad viděla až do konce.My ČR nevíme skoro nic o SR, ale jen o Americe.Omlouvám se za tu ironii, ale co je vedle málo. Je mi to líto.Mirku jsem měla moc ráda.Budiž ji země lehká-Byla jste jako Anděl.
spomienka na MIRKU je krásna hlavne ked spievala dve duetá s PETROM STAšáKOM potom to prespieval jednu s Laiferkou adruhu sVrtíšku ale to neni ono lebo originál to peknénaspievanie to bolo práve s MIRKOU Láska je spev.miruška večer pozerám na hviezdičky na ktorej sedíš a spievaš PRíMERIE V
😢 1
Krásne spievala ale život mala dosť smutný,ked mala asi 34 rokov prišiel rozvod,popularita sa jej udržovala ťažko,po rozchode s Klimentom stratila pevné kontakty s Petrom Stašákom,a vystupovala príležitostne s Kazíkom,weitterom alebo sama.Popularita jej začala stupať až po vystupovaní v tv Senzi,ale to už uderila zákerná choroba,ktorá ju zaskočila v najlepších rokoch,mohla sa stať hviezdou ale osud to mal naplánované inak,Obrovská Škoda veľkého talentu a krásnej speváčky.
👍 1
Zas som dnes vecer uvidela na TV Senzi,Mirku Klimentovu,tu vazenu pani,ktora vo mne vyvolavala a stale vyvolava pocit pokoja,stastia a vela srdecnosti v jej nadhernych piesnach,verim , ze tam hore sa mate fajn/musela som to napisat/
Ked Vidím Mirku na Senzi nemožem uveriť že ešťe pred 3 rokmi to bola prekrásna žena,veselá,vždy usmiata,a teraz je už v nebi.Veľmi smutný osud nadanej a milej ženy,ktoru mali všetci radi.Rakovina je hrozná že človek dlho nič netuší a naraz tá choroba udrie plnou silou a odnáša takýchto dobrých a báječných ludí do nenávratna,Miri nikdy na teba nezabudnem a vdaka tvojím nahrávkam si ťa možem stále pripomínať.Tvoja Radka
Pekná žena, čo musela opustiť pozemský svet. Veľmi smutné, keď momentálne pozerám Senzi a táto dáma je plná elánu a optimizmu. Odpočívaj v pikoji.
Akurát ťa dávaju na Senzi,srdiečko bola si tak milá ,tvoj usmev bol slnkom aj v burke,chýbaš nám všetkým,Miruška,je to také smutné že už sa nstretneme na tomto svete,bola si dobrý človek,navždy na teba budem spomínať svetielko naše. Tvoj kamoš Dano
stále nemožem uveriť že si nám navždy odišla, odpočívaj v pokoji srdiečko naše. Alena s Bojnej.
som smutný že v škole kde toľké roky učila ,nedali niekde na chodbu nejaku jej peknu fotku na pamiatku ,aby si na nu každý spomenul.dufam že to niekoho počase napadne.
som smutna s toho teraz som sa dozedela som velmi smutna
Miruška pesnička ,Dievča z Budmeríc ,sedí presne na teba.Anjelik náš odpočívaj v nebíčku v pokoji, tvoj kamoš Daniel Porubský. Posielam veľku pusu
Včera som zažil krásny večer v Novom meste nad Váhom,Kulturny dom bol plný,spomínalo s na Mirušku,všetci spievali nádherne,bola anjelik za života a zostala ním aj teraz ,ľudia ju milulu a ja tiež,bola dokonalá dáma prenádherná princezná s krásnym usmevom,hlasom vlasmi,bola dokonalá,navždy ju budem mať v spomienkach.Mirka bola si moj vzor.Daniel Porubský tvoj kolega. Dufam že raz sa spolu zídeme
Prídite ak budete mať čas Mirka si zasluži plnu sálu,bola dobrým a láskavým človekom
Spomienkový koncert začína o 18 hod,Peter Stašák vystupovať nebude ale okrem spomínaných ,tam bude M.Velšicová,Diridonda,Dušan Grun.
11.11 sa v kulturnom dome v Novom Meste nad Váhom uskutoční spomienkový koncert na Mirku,učinkovať budu Robo Kazík,Peter Stašák,Jadranka,Weitter a další.viac informácii na fb Nové mestonad Váhom.
Blíži sa prvé výročie smrti Mirki Klimentovej,pospomínajme si na tuto milu žienku,počuvaním jej krásnych piesní.Miruška spomínam často na tvoj krásny smiech a krásu,tvoj spolužiak Marek.
Blíži sa prvé výročie smrti Mirki Klimentovej,pospomínajme si na tuto milu žienku,počuvaním jej krásnych piesní.Miruška spomínam často na tvoj krásny smiech a krásu,tvoj spolužiak Marek.
V skole nam anglictinarka vysvetlovala,ze Valentin nie je len dnom zamilovanych,ale aj dnom,kedy si ludia navzajom posielaju pohladnice,drobne darceky.Dnes je uz doba ina,pohladnice sa neposielaju a keby bola Mirka medzi nami,tak jej poslem peknu sms a urcite by mi ju opatovala,lebo bola vzdyvelmi pozorna a stylizovala krasne smsky,este teraz ich mam v mobile. No a teraz,ked je doba internetu,je novodoby sposob komunikacie,posielam Ti Mirka srdecny pozdrav do neba,pretoze Valentin bol aj sviatok vsetkych kamaratov a sviatok vsetkych obycajnych ludi,ktori sa mali radi.