REKLAMA

Holki hlásia návrat

Holki sa vracajú po šiestich rokoch a vydávajú nový štúdiový album Zkus zapomenout.
Skupina Holki vznikla na základe konkurzu, ktorý usporiadal hudobník a producent Peter Fider v roku 1999 v zložení Kateřina Brzobohatá, Nikola Šobichová, Klára Kolomazníková a Radana Labajová. Traduje sa, že keď dievčatá zaspíevali štvorhlasne Killing Me Softly Peter Fider obdivom onemnel, ale potom povedal: "Tak vás beru."
Holki študovali na Ježkově a štátnej konzervatorii. Po skvelom štartu s debutovým albumom S láskou vydaným v roku 1999 nasledovalo ďalších šesť komerčne veľmi úspešných albumov a jedno klipové DVD, vypredané sály a davy fanúšikov. Po vydaní albumu Pohádkový příběh sa rozišli, aby sa venovali sólovým projektom. Tento rok sa pripomenuli výberom nazvaným opäť Pohádkový příběh s novou pesničkou Že tě mám, ktorá sa opäť predala vo vysokom náklade podobne jako reedícia ich DVD.
Za dobu existencie predala skupina HOLKI celkom 460.000 hudobných nosičov.
Holki sa nevracajú v kompletnej zostave. Vystupujú lenv trojici, bez Kláry Kolomazníkovej, ktorá sa rozhodla, že sa už k projektu Holki nechce vracať.
Album Zkus zapomenout vychádza 6. 11. 2009.

Prečo sa dali Holki znovu dohromady?
„Už déle než dva roky nás k tomu přemlouvalo vydavatelství a my jsme to odmítaly hlavně z důvodu toho, že jsme měly strach, že už o to nemá nikdo zájem.
V loňském roce jsme ale o tom začaly přemýšlet a ověřily jsme si pro nás pár důležitých věcí, jako: jestli naši hudbu stále hrají rádia, jestli se naše písničky pouštějí na diskotékách a jestli by si nějaká diskotéka naše vystoupení objednala. No a toto všechno se potvrdilo. Rádia nás hrají, na diskotékách taky a o vystoupení je taky zájem.
Každý, kdo už někdy stál na pódiu, nám musí dát za pravdu, že je to něco, co se těžko opouští… Chtěly jsme zase zpívat a užívat si potlesk…
No a pro ty, kteří si myslí, že jsme líné jít do práce a chceme si jen užívat, ty musíme zklamat. Každá z nás má své zaměstnání a každou z nás naše práce baví…“

HOLKI
Radana Labajová
Od čtrnácti let navštěvovala Ostravskou lidovou konzervatoř obor klasický zpěv, ve kterém se ale nenašla a tak si podala přihlášku na pražskou Konzervatoř Jaroslava Ježka obor pop-zpěv, na kterou mě přijali. V prvním ročníku se stala členkou skupiny Holki. Účinkovala v muzikálu Pomáda, kde hrála potvůrku Rizzo. Po pěti letech ve skupině vydala sólovou desku Kaleidoskop.
Nyní pracuje v produkční firmě, kde má na starosti pořádání teambuildingů a eventů. Každým dnem očekává narození svého prvního dítěte.

Kateřina Brzobohatá
Od pěti let hrála na klavír a začala chodit do lidušky a od šesti navštěvovala Kühnův dětský sbor. V deseti letech si ke svým „kroužkům“ přibrala ještě sólové zpívání.. Tehdy zároveň úspěšně prošla konkurzem na muzikál Bídníci. Zkušenosti z divadla už ovšem měla: jako sboristka účinkovala v Národním divadle v opeře La Bohéme a Jakobín a ve Státní opeře v Othellovi a v Perníkové chaloupce.
Ve čtrnácti nastoupila na Pražskou konzervatoř - obor klasický zpěv, ale časem poznala, že ji to táhne jiným směrem a přestoupila na zpěv populární. V prvním ročníku účinkovala ve sboru Heleny Vondráčkové a ve druhé ročníku úspěšně prošla konkurzem na Holki. Když Holki skončily, vydala sólové album Reality Show.
Nyní učí na základní škole se specifickými poruchami chování.

Nikola Šobichová
Navštěvovala ZUŠ, kde se učila hrát na housle, ale taky soukromou hudební školu Musicale, kam chodila na hodiny klavíru, do sboru a zpívala s Radanou ve folkové kapele. Vystudovala konzervatoř – populární zpěv a jako Katka se ve druhém ročníku dostala do sboru Heleny Vondráčkové na jejím turné. Následoval konkurs na Holki
Po rozchodu skupiny natočila sólovou desku s názvem Šedá, které se prodalo skoro 10 tisíc kopií.
V současnosti pracuje v mediální agentuře.

Peter Fider
Je podepsaný pod většinou textů, hudbou a zároveň produkcí všech titulů skupiny Holki. Je považován za jednoho z nejúspěšnějších producentů taneční hudby. Největší úspěch sklízí v posledních letech se svým duem Verona.
Verona natočila od svého vzniku v roce 2002 4 alba a DVD. Získala ocenění Skokan roku v anketě Český slavík, Best National Dance Act Factory Top 40 Charts, Best National Dance Act TV Óčko Awards ad. Zatím poslední singl skupiny Do You Really Wanna Know je 5. nejhraněšjší písní v bulharských rádiích a 4. nejhranější v rádiích v Polsku. Singl právě vychází i ve státech Beneluxu.Diskografia skupiny HOLKI:
S láskou (1999)
Pro tebe (2000)
Spolu (2001)
Pro tebe (2001)
Vzpomínky zůstanou (2002)
Ať to neskončí (2003)
Pohádkový příběh (2004)
Zkus zapomenout (2009)

Tagy

Album k článku

Holki

Rok vydania: 2009

Zkus Zapomenout

Tracklist:01.  
02.  
03.  
04.  
05.  
06.  
07.  
08.  
09.  
10.  
11.  
12.  
13.  
14.  
15.  

Staršie články

Včera - Herec Jason Momoa sa oholil. Po siedmich roko..  (cas.sk)  Videní:0
Včera - Klavírista Hauschka představí novou desku v D..  (musicserver.cz)  Videní:0
Včera - Petr Harazin z Nebe přiznal závislost na alko..  (musicserver.cz)  Videní:0
Včera - Vycházející písničkářská hvězda Lucy Dacus se..  (musicserver.cz)  Videní:2
18.04. - Speváčka Tina opäť na cestách: Pre rodinu pre..  (cas.sk)  Videní:2
18.04. - Madonna letos vydá čtrnácté album. Trailerem ..  (musicserver.cz)  Videní:84
18.04. - Fink se vrací do Roxy. Spolu s ním vystoupí s..  (musicserver.cz)  Videní:0
18.04. - Živák Beyoncé 'Homecoming' přináší její spekt..  (musicserver.cz)  Videní:67
18.04. - Jameszoo rozvlní MeetFactory  (musicserver.cz)  Videní:0
18.04. - Členové kapely UDG v novém videoklipu veřejně..  (musicserver.cz)  Videní:56

Nové videá


Taylor Swift - Delicate

Lil Dicky - Freaky Friday feat. Chris B

Saad Lamjarred - Ghazali (EXCLUSIVE Musi

6IX9INE "Billy" (WSHH Exclusive - Offici

Migos - Walk It Talk It ft. Drake

Camila Cabello - Never Be the Same

Rich The Kid - Plug Walk

Post Malone - Psycho ft. Ty Dolla $ign

GOT7 "Look" M/V

Marshmello - FLY (Official Music Video)

Rae Sremmurd, Swae Lee, Slim Jxmmi - Pow

Marshmello & Anne-Marie - FRIENDS [Alter

Holki

Rok vydania: 2009

Zkus Zapomenout

Tracklist: