REKLAMA

Ivana Mer slaví vydání nového alba "Early Works"


Zvuky moře, přírodní síly a vnitřní svět duše inspirují slovenskou písničkářku Ivanu Mer k psaní něžných skladeb. Písničky plné magické atmosféry odráží její zážitky z cest.
Ivana Mer ostatně strávila několik let ve Francii, Španělsku a Německu, kde spolupracovala s řadou místních hudebníků. Autorské zrání a materiál nahraný za posledních pět let na nejrůznějších místech shrnuje albový debut "Early Works" který vyšel na konci února u Slnko Records, sbíra pozitivní ohlasy nejen na Slovensku a v Čechách, ale i ve světě.

"Začínala jsem úplně sama. Jen já a počítač. Hrála jsem tehdy spíše ambientní elektroniku s atmosferickými krajinami. Počítač mi při cestách dosloužil a tak jsem začala pracovat s hudebníky akustickou cestou" vysvětluje Ivana Mer svoji hudební cestu. Zásadní bylo taky setkání se slovenským producentem Oskarem Rózsou, který se na desce podílel i hudebně, jakož i francouzští producenti Marc-Eric Laine a Anacole Daalderop.

Magický svět plný zvláštní poetiky nicméně ožívá hlavně díky hlasu Ivany Mer a jejím autorským schopnostem. "Její písně jsou jako výlety do tajuplných krajin“ napsal o ní novinář Juraj Kušnierik.

Na koncerte v (A)Void Floating Gallery 29.7.2016, 20:30 v Praze budou Ivanu doprovázet Cristian Estrella - elektronika, Marek Žilinec - bicie nástroje a Nina Marinová - housle.

Večer bude obohacen hudebními hosty a přáteli Ivany Mer.

Tagy

Staršie články

Nové videá


StarCraft II: Legacy of the Void Opening

Moby & The Void Pacific Choir - Are You

Falconshield - This Is War 3 (volume 1):

First look at THE VOID

Falconshield - This Is War 3 (volume 2):

Fritz Kalkbrenner - Void (Official Video

CDD Void Jettatura
CDD Jettatura
VINYL Void Sessions 1981-83 [vinyl]
VINYL Sessions
1981-83
[vinyl]