REKLAMA

Čtyřdenní vstupenky na Colours of Ostrava za levnější cenu pouze do 31. květnaPraha, 29. května 2008 – Pouze do 31. května je možné koupit čtyřdenní vstupenky na mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava za levnější cenu 960 Kč. Od 1. června cena stoupne na 1090 Kč. Vstupenky jsou k dostání ve všech pobočkách sítě Ticketpro a Ticketportal. Cena je včetně poplatků a DPH. Generálním partnerem festivalu je Česká spořitelna. Další informace na https://www.colours.cz.">www.colours.cz.
Festival Colours of Ostrava, který se koná od 10. do 13. července, letos přichází s nejnabitějším programem v celé své historii. Hlavní hvězdami jsou irská zpěvačka s nezaměnitelným hlasem Sinéad O´Connor, zakladatelé rave scény Happy Mondays, jedna z nejlepších současných elektronických kapel Goldfrapp, gypsy-punkoví šílenci Gogol Bordello, kytarovka Dandy Warhols, proslulý norský saxofonista Jan Garbarek a malijský písničkář Habib Koité.
Z české scény pak nebudou chybět Dan Bárta & Illustratosphere, Lucie Bílá, J.A.R., Hypnotix, Iva Bittová, Ready Kirken, Longital, Please the Trees, Pražský výběr II, Precedens a Bára Basiková, Priessnitz, Vítkovo kvarteto, Xavier Baumaxa a podobně.
Program festivalu nestojí pouze na výše uvedených jménech. K těm dalším nejzajímavějším patří například: britští Hawkwind (legenda psychedelické hudby 60. let), Inga Liljeström z Austrálie (potěšení pro milovníky The Lamb či Portishead a černobílé expresivity zapomenutých noir filmů), Daby Touré (nejvýraznější a emotivně nejsilnější africký písničkář současnosti), švédští Koop (jemná fúze jazzu a elektroniky), Sergent Garcia (výbušná směs salsy, ska a hip hopu), charismatická izraelská zpěvačka Noa s neobyčejným hlasem, DJ Shantel a Bucovina Club Orkestar (divoká balkánská hudba s tanečními základy), Craig Adams a The Higher Dimension of Praise (gospel), Recycler (elektronické taneční rytmy), francouzští Les Boukakes (divoký rai´n´roll ve stylu Rachida Tahy), Tosh Meets Marley (legendární reggae muzikanti z Jamajky), americký Tim Eriksen (archaické duchovní epické písně Sacred Harp), korsická A Filetta (vícehlasá polyfonie). Kaushiki Chakrabarty (nejzářivější mladý pěvecký zázrak současné Indie), Miten & Deva Premal (mistři hudebních a zpívaných manter), Irfan z Bulharska (kombinace elektroniky a samplů chorálů s tradičními nástroji a bubny) …
Celkem se představí přes 100 kapel a DJs zahraniční i domácí scény. Nebude chybět ani řada doprovodných programů: divadelní představení (včetně např. divadla Vizita a Jaroslava Duška), areál dětský svět, kinokavárna, workshopy salsy či bubnování, filmy a diskusní fórum. K dispozici bude velké stanové městečko v zeleni i až 50% sleva na jízdné na a z festivalu s Českými drahami. Festival se sice koná blízko centra Ostravy, ale v části, kde jsou parky, stromy, zeleň a v okolí Slezskoostravského hradu, takže akce nabízí správnou letní pohodu.
Festival probíhá za finanční a mediální podpory statutárního města Ostrava. Hlavní partneři: OKD, ArcelorMittal, ČEZ, Geofin. Generální mediálním partnerem je Evropa 2 a Deník. https://www.colours.cz">www.colours.cz

Tagy

Staršie články

05.12. - Kryštof s hosťujúcou Simou Martausovou nahral..  (livemusic.sk)  Videní:66
05.12. - Nany Hudák vydáva konceptuálny album s nadčas..  (ahudba.sk)  Videní:13
05.12. - Mišo Kaščák ako generál ŠtB v novom projekte ..  (ahudba.sk)  Videní:36
05.12. - The Who plánuje prvý koncert v oblasti Cincin..  (hlavnespravy.sk)  Videní:22
05.12. - Peter Nagy: Ak o mne chcete niečo vedieť, v m..  (pluska.sk)  Videní:63
05.12. - Kapela COLDPLAY hrala koncert pod kostrou veľ..  (rukahore.sk)  Videní:47
05.12. - The Rising Sign z Dolného Kubína vydali nový ..  (music-zone.eu)  Videní:10
05.12. - Symfobia predstavuje videoklip z obdobia prve..  (music-zone.eu)  Videní:25
05.12. - TIP REDAKCE: Ghost, kapela s ikonickou vizáží..  (monstermusic.cz)  Videní:35
05.12. - Harry Styles zavítá v rámci Love On Tour popr..  (monstermusic.cz)  Videní:76

Nové videá


Selena Gomez - Lose You To Love Me (Offi

Selena Gomez - Look At Her Now (Official

Dua Lipa - Don't Start Now (Official

Coldplay - Orphans (Official Video)

Baby Doll and Play doh Ice Cream car sto

True Damage - GIANTS (ft. Becky G, Keke

Anitta & Marília Mendonça - Some Q

(여자)아이 ((G)I-DLE) - 'LION

DaBaby - BOP on Broadway (Hip Hop Musica

Kanye West - Follow God

Mine All Day (Minecraft Music Video)

Pablo Alborán & Ava Max - Tabú (Of