REKLAMA

NAROZENINY SEEJAY RADIA ÓČKO MUSIC CLUB PRAHA


SOBOTA 1. 10. 2011 od 20.00h
Druhé narozeniny SeeJay radia se opět ponesou ve velkém duchu. Tak jako minulý rok na akci nebudou chybět známé osobnosti. V minulém roce přišly narozeninový dort rozkrojit Vlaďka Erbová, Jan Kalousek a pan Okamura, letos se kmotrem SeeJay radia stane Daniel Nekonečný a Ing. Jana Bobošíková. Svou účast dále přislíbil i Zdeněk Podhůrský, PhDr. Pavek Kožíšek, Petr Jablonský, Marek Ztracený, Michal David, Robert Rosenberg, Michal Foret, Jan Nedvěd, Jan Sokol, Zuzana Belohorcová, DJ Uwa, Lucasso, Miro Šmajda, Sámer Issa, Patricia Vittek a řada dalších.

Slavnostní večer se koná v sobotu dne 1. 10. 2011 od 20h v Óčko Music Clubu (blízko Kongresového centra na Vyšehradě), 5. Května 1640, Praha (vstup z parkoviště Kongresového centra, zastávka metra C). Na této velkolepé party vystoupí zpěvačka VICTORIA, která při této příležitosti i pokřtí svůj nový videoklip k singlu „THIS LIFE“, ve kterém si kromě Jana Sokola, finalisty Muže roku, zahrála i její manažerka Lucie Brožová. Slavnostní premiéra tohoto nového počinu zpěvačky VICTORIE vypukne tedy právě v tento večer. Klip pokřtí Daniel Nekonečný a Ing. Jana Bobošíková. Dále se můžete těšit na zahraniční hosty Royal ELEMENTS, MILAN LIESKOVSKY a mnoho dalších.
Celá akce bude živě vysílána i v éteru SeeJay Radia https://www.seejay.cz">www.seejay.cz a na místě promítána na LCD televizi.
Za DJ pulty se vystřídá kompletní DJ TEAM SEEJAY RADIA, potkáte se zde s moderátory rádia, celebritami z pořadu VIP Zona. Můžete si vyzkoušet atrakce typu mobilní casino, v herní zóně se naučíte naprostou novinku na trhu jménem Holandský Billiard či Weykicky, odejdete s efektním tetováním, proběhnou zde soutěže o zajímavé ceny, každý host obdrží dárek a welcome drink.
Přijďte s námi rozkrojit narozeninový dort SEEJAY RADIA a užít si skvělou party, kterou nepochybně slibují výše uvedená jména umělců a skvělý doprovodný program!
SeeJay Radio, s.r.o. je internetová hudební stanice, které se v éteru poprvé objevila 1. 10. 2009. Je profilovaná čistě na taneční muziku. Ve vysílání najdete spoustu aktuálních hitů v exkluzivních tanečních remixech. Slogan „DANCE MUSIC ONLY!“ přesně vystihuje programový záměr, kterým je v první řadě vytvoření plynulého toku taneční muziky pro posluchače bez žánrových úhybů. Vše je obohaceno akčními programovými prvky. Každý všední den mezi 15. a 17. hodinou můžete slyšet takzvané „Primetimové“ pořady mezi než patří např. Navigátor, VIP Zóna, Freetime, Seznamka a Look Magazine Live. Za oficiální počátek vysílání lze považovat den 16.9.2009.
Více na: https://www.seejay.cz">www.seejay.cz, https://www.ockopraha.cz">www.ockopraha.cz

Tagy

Staršie články

Včera - Skupina Elán uviedla do života album Najvyšší..  (hlavnespravy.sk)  Videní:54
20.10. - Skutočný príbeh Karla Gotta († 80): Tajomstvo..  (cas.sk)  Videní:31
20.10. - Slávna hollywoodska herečka sa vydala: Vzala ..  (cas.sk)  Videní:36
20.10. - Slávna hollywoodska herečka sa vydala: Vzala ..  (cas.sk)  Videní:4
18.10. - Peter Lipa ako gitarista? Po dlhých desaťroči..  (cas.sk)  Videní:59
17.10. - Luxus na vinylu. Festival se Santanou, Clapto..  (novinky.cz)  Videní:55
17.10. - Druhý album skupiny Olympic Pták Rosomák vych..  (gregi.net)  Videní:28
17.10. - Dalibor Janda sa preriekol: Pri odkaze do neb..  (cas.sk)  Videní:191
17.10. - Rihanna prichádza s niečim, na čom pracovala ..  (kamaratweb.sk)  Videní:89
17.10. - Nádor ju pripravil takmer o všetky vlasy: Raz..  (topky.sk)  Videní:67

Nové videá


TWICE "Feel Special" M/V

j-hope 'Chicken Noodle Soup (feat. B

Maluma, J Balvin - Qué Pena (Official V

Travis Scott - HIGHEST IN THE ROOM

Dan + Shay, Justin Bieber - 10,000 Hours

Saad Lamjarred - YKHALIK LILI (Lyrics Mu

Maroon 5 - Memories

SuperM 슈퍼엠 ‘Jopping’ MV

NBA YoungBoy - House Arrest Tingz (Offi

Juice WRLD - Bandit ft. NBA Youngboy (Di

DaBaby - Intro (official music video)

Quizás - Rich Music, Sech, Dalex ft. Ju