DZa gorami, za Gľasami, za AdolinamDi
Pobili še Gdva goraľe AčupakaDmi
Hej goraľe nebiče še,
Ma goraľka dva varkocky,podželiče še
Přeco mi ty, přeco mi ty jašu bijes
Ke jo robje, ke jo robje a ty pijes
Ke jo robje robotecke a ty pijes a ty pijes gořolecke
💬 Komentáre
Pridať komentár
http://www.musicservice.cz/magazin/z_read.php?z01id=2095
Buďte prvý kto napíše komentár! 🎵