A to je všechno ?
A co ty Eskymáci ?
Pivo nedopili a po rumu se zblili,
pivo nedopili, nemohli dál, nemohli zpátky.
🏆 Pozri si TOP 100 najhranejších piesní
→
💬 Komentáre
Pridať komentár
Pozrieť v obchode →
http://rockmag.cz/clanky/rozhovor-se-skupinou-zvlasny-skola/
http://www.ceskyrock.cz/clanky_clanek.php?id=741
http://www.musiczone.cz/clanek.php?id=752&PHPSESSID=345f330d01877a0de0a61e4b723ebe32
Buďte prvý kto napíše komentár! 🎵