Jsem půl. Po písních nastává nechtěné ticho.
Po půstu kde kdo má narostlé břicho a po teple nezvykle přichází mráz, co zastaví čas.
Jsem půl. Dny táhnou se jak lžíce s medem, ráno si horký čaj osladím jedem. Po dlouhých soubojích ticho je v nás.
Do kašny na návsi hodím dvě mince, s přáním, že chci potkat Malého Prince, co splní má přání, prý zázrak je k mání, láska platí ho z daní mých. Touha co znám má dvoumístné ryto a délka mého tepu je ticho. Jsme nehybné soukolí, co nebylo nebolí.
Jsem řečník co ví, že ztrácí hlas a touha, že je past. A tak ze zbytků krás teď poskládá čas.
Pak zdá se, že uvěřit snům dnes dá se. A tak svědomí touhy, jak noci jsou dlouhý a lásky otisk v nás.
Už znám, chuť žití tak sladkou a lačnou. I chvíle co končí než začnou, pak tonoucí ticho, než přijde pád. Jsem půl, co nerada s touhou se loučí a s loučí hledá než se sloučí. A nepočítám čas.
🏆 Pozri si TOP 100 najhranejších piesní
→
💬 Komentáre
Pridať komentár
http://musicserver.cz/clanek/17123/Krystof-Peha-Prowizorium-T-Mobile-Arena-Praha-9-12-2006/
http://musicserver.cz/clanek/16702/Prowizorium--dalsi-obycejna-kapela-/
http://www.musiczone.cz/reportaz-1045/wohnout-prowizorium-narodni-dum-v-usti-nad-labem-20-prosinec-2005-foto
Buďte prvý kto napíše komentár! 🎵