Nie som to ja, nie sme to my,
každý z nás je iný.
Aj bez boja, len bez nehy
trpia nevinní.
Nie je to strach,
nie je to bolesť, čo cítim, keď som zlomený.
Nie som v tom sám,
kto za to môže? Kto zhasne posledný?
R:
Neboj sa, raz príde čas,
keď v nás slnko spáli
každý žiaľ a smútok v nás,
ostáva nám len prežiť
a na ničom viac nezáleží.
Nie som to ja, nie sme to my,
každý z nás je iný.
Aj bez boja, len bez nehy
trpia nevinní.
Blíži sa krach,
blíži sa koniec a cítim sa tak zbytočný.
Odhaľ si tvár,
tak niečo povedz! Urob to skutočným!
R. R.
🏆 Pozri si TOP 100 najhranejších piesní
→
💬 Komentáre
Pridať komentár
https://music-zone.eu/v-novom-videoklipe-kapely-riverstone-si-zahrali-fanusikovia-aj-znami-herci/
https://www.expres.sk/220060/kosicka-kapela-riverstone-ma-novy-klip-plny-optimizmu-fanusikov-a-znamych-osobnosti/
https://www.radiokosice.sk/riverstone-spravili-videoklip-spolu-s-fanusikmi
https://hudba.zoznam.sk/spravy/22-04-2020-riverstone-vyzyvaju-fanusikov-natocme-spolu-videoklip/
https://hudba.zoznam.sk/spravy/28-10-2018-kapela-riverstone-vydala-eponymny-debutovy-album/
Buďte prvý kto napíše komentár! 🎵