Víte potřebuji pomoct já sám to nezvládnu.
Jedu na vozejku a jsem uplně chromej.
Mrzímě to virušení snad pude napraviti jako u jiných lí.
Mrzí mě to jako vosel budu asi mít své důvody.
R:
Žít na vozejku je složité než se předpokládá.
Mít svoje vlastní peníze a pracovat stím je nejhorší než se vídá.
Ale já se za to nebojí a nestydím jeto obviklí.
Já budu asi takhle celý život
na vozejku pracovat.
Mrzí mě to jako sestru ale jeto prostě tak jeto tak.
R: Žít na vozejku..............2x
🏆 Pozri si TOP 100 najhranejších piesní
→
kolodej
💬 Komentáre
Pridať komentár
Buďte prvý kto napíše komentár! 🎵