keby som stratil vieru v teba.
mohol by si povedať,stratil som vieru vo vedu a pokrok
mohol by si povedať,stratil som vieru v svaty kostol
mohol by si povedať,stratil som zmysel dalšieho smerovania
mohol by si povedať všetko z toho,ešte aj horšie,ale:
ked stratím vieru v teba,
nebude pre mna nič jednoduché
niektorí by mohli povedať,bol som posledný muž v poslednom svete
mohol by si povedať,stratil som vieru v ľudí v TV
mohol by si povedať,stratil som vieru v našich politikoch..
ony všetci zdá sa chcú hrať hru smerovanú k nám
mohol by som stratiť vnútro ich lží..bez stopy..
ale vždy..zavriem oči a vidím Teba
nechcem vidieť niíkdy zázrak vedy..
nepôjdem z požehnania do prekliatia
nikdy nechcem vidieť armádných vojakov
..ale na čom mi záleží ,poviem ako prvé..
REFRÉN
🏆 Pozri si TOP 100 najhranejších piesní
→
💬 Komentáre
Pridať komentár
https://www.teraz.sk/kultura/v-juni-prichadzaju-na-slovensko-dve-h/969505-clanok.html
https://www.idnes.cz/kultura/hudba/ondrej-pojzl-agentura-live-nation-metronome-festival-letnany-koncerty-nick-cave-sting.A260526_133047_hudba_lysa
https://www.rockandpop.eu/sting-nema-chut-odejit-do-duchodu/
https://magazin.aktualne.cz/kultura/hudba/nick-cave-sting-i-tom-odell-vystoupi-v-letnanech-metronome-prague-2026-se-blizi/r~aaa29c710669e850bdf5baff4f56e58c/
Pozrieť v obchode →
Pozrieť v obchode →
Pozrieť v obchode →
Buďte prvý kto napíše komentár! 🎵